Witamy w świecie dinozaurów

Chorwacja » Istria » Funtana
Witamy w świecie dinozaurów!

Funtana, miejscowość turystyczna i rybacka na Istrii, od niedawna zaprasza gości na spotkanie z wielkimi dinozaurami w Parku Dinozaurów. Na odwiedzających czekają tam ruchome dinozaury, które przyciągają uwagę nie tylko dzieci, dla których zostały przygotowane, ale specjalne atrakcje i możliwość zbliżania się do tych ogromnych zwierząt przyciągają również dorosłych. Osiem dinozaurów, które również wydają głosy, co zwiększa atrakcyjność tego wyjątkowego parku, przyjechało z Niemiec, Australii, Korei i Wielkiej Brytanii, a ich liczba niedługo się zwiększy. Obok „zabawy” z dinozaurami i możliwości jeżdżenia na nich, gości rozwesela iluzjonista i inni zabawiacze.

Pierwszy chorwacki i drugi europejski park dinozaurów położony jest na obszarze około 40 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestorami w tym projekcie są jedna chorwacka i dwie niemieckie firmy, a wartość ich dotychczasowych inwestycji wynosi 1,2 miliona euro.

W lecie zainteresowanie Parkiem Dinozaurów - Funtana było duże. Ze względu na to, że będzie on czynny przez cały rok, oczekujemy w kolejnych miesiącach na turystów i wycieczki szkolne, które od tej pory do piękna istryjskiego krajobrazu mogą dodać jeszcze jedną ciekawą i zabawną atrakcję.

Funtana znajduje się na wybrzeżu Istrii, między dwoma znanymi miejscowościami turystycznymi Vrsar i Poreč.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl