The Garden Festival przeniósł się do Tisno

Chorwacja » Dalmacja » Tisno
The Garden Festival przeniósł się do Tisno

Znany światowy festiwal muzyczny The Garden Festival po sześciu latach przenosi się z Petrčane do Tisno na wyspie Murter, gdzie od 4 do 7 lipca bieżącego roku wystąpią liczni wykonawcy muzyki klubowej.

Nowa lokalizacja to nieodkryty raj muzyczny, miejsce powstało w cieśninie, po części na wyspie Murter, a po części na lądzie i w miejscowości znajduje się też most zwodzony, który łączy Murter z lądem. Jest najmłodszą miejscowością na wyspie, a obok zakwaterowania w apartamentach, pokojach, domach i hotelu, Tisno oferuje gościom wypoczynek w zieleni, przestronnych placach, długiej promenadzie i pięknych skalistych plażach, nad którymi jest las. Ta idylliczna miejscowość znajdująca się między Zadarem i Splitem robi wrażenie na każddym.

Największe zmiany wnosi klub Barbarellas, który ponownie będzie gospodarzem znanych na świecie promotorów muzyki klubowej, ale w nowej lokalizacji na świeżym powietrzu i z o wiele większą ilością miejsc niż do tej pory.

Garden Festival bardzo szybko stał się jednym z ważniejszych i znanych letnich festiwali muzycznych, które chwaliły znane brytyjskie i światowe media, a pochwały rozchodzą się w internecie i dzięki poleceniom, najwięcej wśród Brytyjczyków, ale również wśród innych młodych ludzi na całym świecie, którzy oczekują rozrywkowego wypoczynku.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Tisno
Dagmara (Nowa Sól, 2011-11-29) - Średnia ocena: 4.5
Tisno wbrew pozorom jest sporym miastem polozonym w najladniejszym chyba rejonie Chorwacji - w Dalmacji. Lezy nieopodal Sibenika i Zadaru. Przewazaja plaze piaszczysto-zwirowe, mniej kamieniste. Jest sporo lokali gastronomicznych, port, odbywaja sie imprezy kulturalne. Z Tisno mozna sie udac na wycieczke na pobliskie wyspy albo zobaczyc parki narodowe i rezerwaty

Chorwacja » Dalmacja » Tisno
Marta (Słupsk, 2011-11-08) - Średnia ocena: 3.6
Fajne, małe i spokojne miasteczko, pełne winnic, drzew oliwnych i granatów. Jest tak duże że można je obejść bardzo spokojnym krokiem w 2 godziny. Sporo pizzerii, gdzie można zjeść tanio i smacznie. Najlepiej wspominam cudowne lody i ryby prosto z morza. Jak na spokojny wypoczynek polecam.

Chorwacja » Dalmacja » Tisno
Bogdan (Tłuszcz, 2011-11-07) - Średnia ocena: 3.2
Fantastyczne i spokojne miejsce położone na wyspie Murter. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest tu parę hoteli i apartamentów. W tej niewielkiej miejscowości znajduje się kawałek ryneczku i restauracje , pizzerie i tawerny. Wieczorami w w okolicach rynku odbywają się wieczory muzyczne. Jest wiele powodów dla których warto odwiedzić Tisno, a są nimi przede wszystkim czyste i przejrzyste morze, zaciszne plaże bez dużej liczby osób, bogata oferta gastronomiczna, czy też możliwość poznania ludzi i zwyczajów lokalnych.

Chorwacja » Dalmacja » Tisno
Agnieszka (Olsztyn, 2011-11-07) - Średnia ocena: 3.6
Mieszkałam co prawda w miejscowości Murter, sąsiadującej z Tisno ale dzięki naszemu skuterkowi byliśmy tam często. Miasteczko wygląda ładnie, położone jest nad samą zatoką. Miasteczko jak z pocztówki. Plaże kamieniste a w wodzie dużo jeżowców także zalecam obuwie ochronne.

Chorwacja » Dalmacja » Tisno
Matylda (Grodzisk, 2011-07-15) - Średnia ocena: 3.9
Własnie wróciliśmy z Tisno leżącego na wyspie Murter która polączona jest z lądem ruchomym mostem. Nam podobaly sie przede wszyskim piękne widkoki i mozliwosc uprawiania różnych sportów wodnych. Na miejscu jest molo z promenadą, wypozyczalnia łódek, zabytkowa cerkiew. Warto sie stad wybrac do Narodowego Parku Krka.-wodospady robią duże wrażenie. Miejscowosc sama w sobie jest niewielka i raczej dla spokojnych ludzi
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl