Plaża Porat

Chorwacja » Dalmacja » Biševo
Biševo - Plaża Porat zaliczona do siedmiu najpiękniejszych plaż na świecie

Irlandzki magazyn The Irish Times w niedawno opublikowanym reportażu wśród siedmiu najpiękniejszych plaż na świecie wymienił piaszczystą plaże w zatoce Porat na Biševie, obok dwóch hiszpańskich plaż Playa de las Arenas na wyspie Kanaryjskiej La Gomera i Las Islas Cies, potem Bondi Beach w Sydney w Australii, tajską Railay Beach na wyspie Krabi, White Bay na brytyjskich Wyspach Dziewiczych i Urban Beach na Wybrzeżu Lazurowym w pobliżu Nicei we Francji.

"Plaża piaszczysta Porat to ukryty skarb, osłonięta od silnych wiatrów, na plaży jest bar i restauracja rybna, w której można się delektować jedzeniem i winem Plavac, a kilku właścicieli kwater oferuje zakwaterowanie na wyspie Biševo" tak jest napisane w The Irish Times.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Biševo
Ewa (Warszawa, 2011-08-22) - Średnia ocena: 4.3
Zapierające dech widoki. Polecam osobom kochającym cisze i spokój, chcącym oderwać się od miasta i jego zgiełku.

Chorwacja » Dalmacja » Biševo
Tomek (Kielce, 2011-08-21) - Średnia ocena: 4.1
Raj dla nurków i dlatego wybralismy sie tam juz po raz drugi. Wypozyczalismy łódkę na cały dzień i penetrowalismy jaskinie. Taką atrakcję jak Niebieska Jaskinia trudno znaleźc w innymi miejscu. Wysepka jest mała i nie ma tu wielu turystów co tez bardzo nam odpowiadało. Jako pamiatke zakupilismy kilka butelek lokalnego wina

Chorwacja » Dalmacja » Biševo
Marek (Grabowo, 2011-07-08) - Średnia ocena: 3.7
Wybraliśmy się tam ponieważ uwielbiamy nurkować. Świetne miejsce szczególnie polecam jaskinie Niebieską. Mielismy okazję tam nurkować i było przewspaniale. Można się tam dostać łódką. Sama miejscowośc kamerlana i przyjemna. Nie szuaklismy dyskotek więc to było idelane miejsce na odpoczynek.

Chorwacja » Dalmacja » Biševo
Tomek (Wrocław, 2011-06-03) - Średnia ocena: 4.3
Bajeczne miejsce, byłem tam 2 razy i na pewno jak się uda pojadę tam jeszcze raz. Naprawde warto zobaczyc modra jaskinie i jeszcze jaskinie niedzwiedzia.
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl