Pierwsze pięć gwiazdek

Chorwacja » Kvarner » Selce
Selce - Pierwsze pięć gwiazdek na riwierze Crikvenickiej

Amabilis to pierwszy hotel pięciogwiazdkowy na Riwierze Crikvenickiej, który niedługo zostanie otwarty. Hotel w miejscowości Selce, w miejscu dawnego hotelu Jadranka, zostanie otwarty w listopadzie.

Czteropiętrowy hotel nad samym morzem będzie miał 29 pokoi i dwa ekskluzywne apartamenty, z jaccuzi na tarasie, z którego rozciąga się widok na wyspę Krk. Amabilis będzie czynny przez cały rok i będzie mógł pomieścić 60 gości potrzebujących luksusu. Obok wellnessu i restauracji otwartej będzie w nim też przychodnia medycyny estetycznej i marina z dwudziestoma miejscami do cumowania dla większych jednostek.

Hotel otrzymał nazwę po dawnej willi Amabilis, która znajdowała się w tym samym miejscu.

Właściciele i inwestorzy na przyszły rok planują budowę jeszcze jednego, większego hotelu w sąsiedztwie.


Źródło: CNTB
Zobacz również:
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Varaždin
Nina (Wrocław, 2012-01-05) - Średnia ocena: 2.9
Bardzo przyjemne miejsce, bardzo dobra lokalizacja obiektu, zarówno blisko do plaży jak i centrum miasta. Hotel raczej ze starszych czasów, podstawowy standard turystyczny, zgodny z nadaną ilością gwiazdek. Pokoje w porządku, wyposażone w to co niezbędne. Jedzenie smaczne. Przy morzu dwa fajne, duże baseny. W centrum miasteczka knajpki, restauracje itp. miejscowość nieduża, ale bardzo przyjemna.

Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Selce
Patryk (Bielsko-Biała, 2011-09-08) - Średnia ocena: 3.9
Hotel położony bardzo blisko centrum miejscowości jak i plaży. Obiekt sama w sobie zadbany i ładnie urządzone. Pokoje ładne, przestronne, mieliśmy pokój od strony morza więc sam widok z okna od razu gwarantował świetne samopoczucie. Sama miejscowość jest malutka, więc na jakieś większe zakupy jeździliśmy do Cirkvenicy.

Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Varaždin
Katarzyna (Stalowa Wola, 2011-08-18) - Średnia ocena: 2.6
Ogromnym plusem była lokalizacja hotelu oraz piękny widok z zagrzybiałych okien na morze. Personel sympatyczny.

Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Varaždin
Małgorzata (Poznań, 2011-07-04) - Średnia ocena: 3.7
pokój od strony morskiej - bardzo przestronny, dobrze działający prysznic, suszarka do włosów, w telewizorze - m.in. TV Polonia, w pokoju bezprzewodowy internet, obiadokolacje bardzo urozmaicone

Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Selce
Darek (Łuków, 2011-07-04) - Średnia ocena: 3.9
Połozenie fajne blisko centrum. Przy hoteliku było nawet małe kasyno. Pokoje czyste odnowione - kolorowe. fajne korty tenisowe ale połozone dalej.

Chorwacja » Kvarner » Selce » Hotel Selce
Tomek (Łuków, 2011-06-16) - Średnia ocena: 3.3
Hotel połozony bezposrednio przy morzu. Cichy, nieduży polecam osobom szukajacym spokoju. Ogólne wrażenie DOBRE.
Chorwacja » Kvarner » Selce
Mirek (Grudziądz, 2012-01-24) - Średnia ocena: 3.7
To bardzo spokojna miejscowość - taka wioska rybacka. Raczej niewiele się tu dzieje. Całkiem ładne plaże (drobny żwirek) z łagodnym zejściem do wody, jest tu dużo ładnych zatoczek. W samej miejscowości jest niewiele knajpek, raptem kilka sklepów. Plusem jest to, że miejscowość Selce znajduje się blisko Crikvenicy (do której można dojść spacerkiem). Za to Crikvenica tętni wręcz życiem. Selce jest raczej dla trochę starszych ludzi.

Chorwacja » Kvarner » Selce
Tomek (Brwinów, 2011-11-10) - Średnia ocena: 3.4
W Selce byliśmy tylko przejazdem. Jest to niewielkie miasto, wręcz wioska, parę sklepów i restauracji na krzyż, cisza, dobre miejsce aby oderwać się od codziennego pędu. Na pewno jest tam ładna plaża z drobnym żwirkiem i dużo zieleni. Wydaje mi się , że to fajna miejscowość dla osób starszych...może jak będę miał już swoje lata to tutaj wpadnę:)

Chorwacja » Kvarner » Selce
Ela (Radom, 2011-11-10) - Średnia ocena: 3.9
Przyjemna miejscowość położona w niedalekiej odległości od Crikvenicy i Novi Vinodolski. Dawniej była to wioska rybacka, obecnie miejscowość cały czas się rozwija i jest co raz bardziej atrakcyjna dla turystów. Klimat robią białe domy i kamienice z czerwonymi dachówkami. Głównymi zabytkami w miasteczku są kościoły.Plaże są bardzo ładne żwirowe, z dogodnym zejściem do morza, woda była ciepła i czysta. Jest tu wiele lokali gastronomicznych, najwięcej jest ich przy promenadzie są to głównie restauracje i bary. Koniecznie trzeba spróbować lokalnych przysmaków, owoców morza i dań z ryb.

Chorwacja » Kvarner » Selce
Izabela (Lublin, 2011-06-06) - Średnia ocena: 3.6
Super miejscowość, bardzo dojazd z Polski (niedługa podróż). Selce to nieduża miejscowość turystyczna, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ma bardzo ładne plaże z licznymi, uroczymi zakątkami. Można idealnie odpocząć z dala od zgiełku dużych miast, spacerując licznymi, urokliwymi uliczkami. Miejscowość ta leży niedaleko Crikvenicy, do której można dojść plażą. Tam już miasteczko tętni życiem do późnych godzin, wiec można czasem wybrać się
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl