Park wodny dla wszystkich pokoleń

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Supetar - Park wodny dla wszystkich pokoleń

W Supetarze na wyspie Brač od maja przyszłego roku na pięciu tysiącach metrów kwadratowych w kompleksie hotelu Supetrus powstanie park wodny. Wartość projektu to dwa miliony euro i na początku przewidziana jest budowa basenu dla dzieci z wieloma atrakcjami. Basen w ciągu dnia będzie miejscem zabawy dla dzieci, a wieczorem zmieniać się będzie w bar dla dorosłych. W ramach parku wodnego będzie też mini basen dla niemowlaków i basen dla starszych dzieci, których uwagę przyciągnie wielki wodny smok i plac zabaw. Dla dorosłych zaplanowano różne zjeżdżalnie. Cały system będzie połączony basenami, mostkami, barami i otwartymi barami. Jako szczególna atrakcja zostanie zbudowana mała twierdza.

Ponieważ Supetrus przeznaczony jest przede wszystkim dla rodzin, park rozrywki będzie dla nich bardzo atrakcyjny. Hotel codziennie będzie mógł przyjąć od 600 do tysiąca osób. Park będzie ogrodzony, a obok niego zbudowany zostanie parking na 500 pojazdów.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Supetar » Waterman Svpetrvs Resort
Kasia (Radom, 2011-10-25) - Średnia ocena: 4.1
Fajny hotel położony w ładnej miejscowości na wyspie Brač. Brač jest jedna z popularniejszych i bardziej zachwalanych miejsc wypoczynku w Chorwacji stąd nasz wybór. Mimo że wyspa to bez problemu można sie na nia dostać promem ze Splitu. Sam hotel a własciwie caly resort połozony w ciekawej i zielonej okolicy, bardzo dobre wyżywienie. Składa sie z kilku budynków. Goście stanowili zarówno ludzie mlodzi, rodziny jak i emeryci. Przy obiekcie bardzo ładna plaża. Okolica spokojna i raczej nie dla ludzi rozrywkowych

Chorwacja » Dalmacja » Supetar » Waterman Svpetrvs Resort
Arkadiusz (Ostrołęka, 2011-10-25) - Średnia ocena: 4.7
Hotel to wiele apartamentów rozsianych po całym kompleksie, pięknie położonych i dobrze utrzymanych. Mnóstwo atrakcji dla młodych. Dwie restauracje, jedzenia pod dostatkiem (śniadanie bufet), ogromny wybór wart swej ceny. Krótki spacer do portu a tam mnóstwo restauracji (mieliśmy tylko śniadania).

Chorwacja » Dalmacja » Supetar » Waterman Svpetrvs Resort
Marysia (Warszawa, 2011-10-25) - Średnia ocena: 4.1
Bardzo przyjemny hotel, o wysokim standardzie, przepięknie położony, w cichej spokojnej okolicy, nad samym morzem i blisko centrum miasteczka. Pokoje duże, przestronne, bardzo dobrze wyposażone i nowocześnie urządzone. Duży basen przed hotelem, wellness center, idealne miejsce na komfortowe w pełni relaksujące wakacje. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa na wysokim poziomie.

Chorwacja » Dalmacja » Supetar » Waterman Svpetrvs Resort
Wanda (Sosnowiec, 2011-10-18) - Średnia ocena: 4.4
Świetny hotel pod względem standardu, jest to obiekt typu pawilonowego. Plaża bardzo blisko obiektu, raczej skalista, całkiem łagodne zejście do morza. Hotel jest nowocześnie urządzony a jednocześnie przytulny. Bardzo fajny odkryty basen, świetny pomysł na postawienie leżaków na kilku poziomach. Pokoje są dobrze urządzone, przytulne. Jedzenie nam bardzo smakowało, bardzo przyjemna restauracja z tarasem a raz w tygodniu jest organizowana kolacja dalmatyńska.
Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Grzegorz (Grudziądz, 2012-06-16) - Średnia ocena: 5.0
Przepiękne klimatyczne miasteczko! Promenada wzdłuż całego miasteczka, port, kościół, targ ze świeżymi owocami i rybami. Wieczorem tętni życiem, pełno pubów i kafejek. Ludzie przyjażnie nastawieni do turystów. Plaże i żwirkowe, i kamieniste, i wybetonowane, do wyboru. Dużo plaż. Łagodne zejście do wody, idealne dla dzieci. Nie ma jeżowców. Basen ze zjeżdżalnią przy plaży. Plac zabaw dla dzieci w centrum, wesołe miasteczko. Dużo atrakcji na plaży: skutery wodne i inne przejażdżki wodne. Na samej wyspie jest sporo do zwiedzania, codziennie mozna w innym miejscu spędzić dzień, coś nowego zwiedzić, przeżyć. Dostać sie można promem ze Splitu.

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Lesław (Bielsko-Biała, 2011-11-29) - Średnia ocena: 4.4
W Supetarze bylismy po raz pierwszy i na prawde miasto nam nam sie spodobało. Przede wszystko długa promenada z przystanią, deptaki wzdłuż morza oraz plaże zwirkowe i piaszczyste. Supetar ma bardzo dobre polaczenie z ladem bo wlasnie z Supetaru odplywaja promy i wodoloty. na pewno warto tu przyjechac dla samej przyrody poniewaz cała wyspa oferuje wspaniałe krajobrazy. Nie brakuje bogatej oferty gastronomicznej, zaplecza sportowego i miejsc gdzie mozna potanczyc i posłuchac muzyki.

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Jerzy (Koszalin, 2011-11-05) - Średnia ocena: 3.7
Byliśmy z żoną i z dzieckiem w lipcu, było ładnie i przyjemnie. Zwłaszcza w centrum jest co robić. Jedyny problem to algi i wodorosty na miejskich plażach - ale to może wina terminu. Nieco na wschód od Supetaru jest fantastyczna, piaszczysta plaża, nieco utrudniony dojazd ale co to dla nas ;)

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Tomasz (Gniezno, 2011-11-04) - Średnia ocena: 4.1
Lezy na wspaniałej wyspie Brac na ktora mozna sie dostać promem. Usytuowanie w zatoce powoduje że woda jest bardzo ciepla mimo ze to wyspa. W centrum jest plac z targiem, port i promenada, sporo kawiarni i restauracji. Mozna zobaczyć kościół NMP, pomnik i galerie Ivana Rendica, mauzoleum czy tez bardzo ciekawe dzielnice miast z wąskimi uliczkami. Plaże bez zarzutu,ładne, zwirkowe i grubopiaszczyste.

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Eliza (Dąbrówka, 2011-09-30) - Średnia ocena: 3.8
Fajna, klimatyczna mieścina nie za duża nie za mała. Znajduje się na wyspie Brac. Dostać można się na wyspę ze Splitu promem. W sumie dobra lokalizacja do zwiedzania pobliskich wysp: Hvar czy Vis. Każdy znajdzie tu coś dla siebie są a bary, restauracje, wieczorami życie towarzyskie kwitnie. Warto wybrać się do portu w sumie dla mnie najlepsze wrażenie zrobił wieczorem. A jeśli chodzi o zabytki to jest przepiękny, stary kościół.

Chorwacja » Dalmacja » Supetar
Agata (Sosnowiec, 2011-07-03) - Średnia ocena: 3.8
Pobyt w tej miejscowości można uznać za udany, bardzo nam się podobało. Plaże w Supetarze są wąskie i kamieniste ale z łagodnym zejściem do morza. Dużą zaletą jet to ze jest targ rybny, gdzie można zakupić pyszną świeżą rybkę
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl