Pag - Lato na Zrće zaczyna się

Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Pag - Lato na Zrće zaczyna się od pierwszego r’n’b i hip-hop festiwalu w regionie

Fresh Island Festival to nazwa r’n’b i hip-hop festiwalu, na którym od 5 do 8 lipca na popularnej na całym świecie plaży Zrće, na śodkowodalmatyńskiej wyspie Pag, w klubach Papaya i Aquarius, na trzech scenach zaprezentuje się wiele znanych chorwackich i światowych nazwisk sceny r’n’b i hip-hop.

Podobny festiwal odbywa się w Czechach pod nazwą Hip-Hop Kemp i w Szwajcarskim Frauenfeld.

Na podstawie dwóch festiwali, ale jednak inaczej i wyjątkowo, za względu na to, że odbywa się na przepięknym wybrzeżu, publiczność tego lata będzie mogła podziwiać swoich idoli.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Patrycja (Warszawa, 2012-01-10) - Średnia ocena: 4.2
Żrce jest bardzo rozrywkowym miejscem na wyspie Pag. Na tamtejszej plaży w sezonie odbywaja sie całonocne imprezy z muzyką. Zjeżdżaja didżeje z całej europy. Idelane miejsce dla młodych ludzi! Pozatym dobra baza sportowa i fajne miejsce na zwiedzanie. Byłam tamz e znajomymi już dwukrotnie i na pewno wrócimy po raz trzeci

Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Bartosz (Warszawa, 2011-10-28) - Średnia ocena: 4.0
To słynna plaża na wyspie Pag, położona w sąsiedztwie Novalji. Przez cały sezon tętni życiem, nazywana jest "chorwacką Ibizą". Plaża jest bardzo długa i szeroka, kamienista z łagodnym zejściem do morza. Wzdłuż całej plaży mnóstwo barów, knajpek, dyskotek. Głośna muzyka, pełno młodych ludzi przez cały dzień. Plaża od strony zatoki, nie na otwarte morze. Przede wszystkim dla młodych osób, które lubią się bawić.

Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Kacper (Kielce, 2011-10-28) - Średnia ocena: 3.5
Bardzo nam się podobały wakacje 2011, gdyż spędzaliśmy je bardzo aktywnie. Fajne miejsce, gdyż w ciągu dnia na plaży leci muzyczka, jest możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, nart wodnych, skoki na bungee , a poza tym dużo barów i knajp. Czas na plaży leci nie ubłagalnie szybko. Wieczorami jest co robić, na każdym kroku dyskoteka. Jest to idealne miejsce dla ludzi lubiących dobrze się pobawić.

Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Mateusz (Kraków, 2011-09-03) - Średnia ocena: 4.5
Niesamowite miejsce, przed wyjazdem wiele słyszeliśmy na temat tej ponoć "Chorwackiej Ibizy" i muszę przyznać z czystym sumieniem że porównanie jak najbardziej trafione, zaryzykuje nawet stwierdzenie ze to Ibiza powinna nazywać się hiszpańska Novalja hehehe. Naprawdę wszelkim imprezowym maniakom polecam jak najbardziej, tutaj naprawdę dużo się dzieje, dyskoteki co wieczór, naprawdę nieźli dj's, fajne lokale i miedzynarodowe towarzystwo, fajnie było tu przyjechać i zobaczyć to na własne oczy, super przeżycie. szkoda tylko że wakacje tak szybko się kończą.

Chorwacja » Dalmacja » Zrće
Piotrek (Warszawa, 2011-06-07) - Średnia ocena: 4.5
Byliśmy tam w tamtym roku, to co się tam dzieje ciężko opisać hehehe Polecam wszystkim fanom dobrej imprezy! Plaża, kluby, drinki, dziewczyny rewelacja! W tym roku jedzie z nami już pół akademika!!
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl