Otwarto Hotel Kempinski Adriatic

Chorwacja » Istria » Savudrija
Otwarto Hotel Kempinski Adriatic

Pierwszego sierpnia otworzy swoje drzwi Kempinski Hotel Adriatic w Savudriji. Jest to pierwszy chorwacki luksusowy Golf & Spa Resort, a Kempinski stał się w ten sposób pierwszą międzynarodową siecią luksusowych hoteli na Istrii.

Hotel ma 186 pokoi, w tym 19 luksusowych apartamentów, wśród nich dwa prezydenckie, na najwyższej kondygnacji. Ofertę uzupełniają 3 restauracje i 4 bary.

Grecko-rzymski Carolea Spa centar zajmuje 3000 m2, ma jeden basen kryty i dwa podgrzewane baseny zewnętrzne, jacuzzi, liczne salony piękności i pokoje zabiegowe, w tym dwa dla par, różnego rodzaju sauny z aromaterapią, łaźnię parową, rzymskie caldarium, laconium, tepidarium, frigidarium, ścieżki Kneippa, wodną komorę relaksacyjną, pomieszczenie relaksacyjne z łóżkami wodnymi i wiele innych. Dla amatorów aktywnego wypoczynku jest tu siłownia wyposażona w nowoczesne urządzenia Technogym, osobisty trener i 4 korty tenisowe. Do dyspozycji dzieci przeznaczono Kempi Kids Club w osobnej willi z placem zabaw, basenem i licznymi innymi atrakcjami. W otoczeniu kwiatów, rozmarynu i drzew oliwnych znajduje się także prywatna kaplica. Kempinski Hotel Adriatic jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych, konferencji, promocji i innych wydarzeń. Oprócz dużej sali konferencyjnej i dwóch pomieszczeń do spotkań w hotelu, resort dysponuje także centrum konferencyjnym w odrębnym budynku, nad samym morzem.

Specyfiką oferty Kempinski Golf Adriatic jest pierwsze na Istrii turniejowe pole golfowe z 18 dołkami, którego długość wynosi 6.360 m. Obok pola znajdują się stanowiska do ćwiczeń oraz gry krótkiej i długiej, a z budynku klubu z bogatą ofertą roztacza się wspaniały widok na morze.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Istria » Savudrija
Hanna (Sosnowiec, 2011-11-28) - Średnia ocena: 4.1
Savudrija to port z łodziami, latarnia morska, wspaniała przyroda i panujący wokół spokój. Miasteczko lezy na Istrii blisko Umagu. Działa tu kilka lokali serwujacych swieże ryby i owoce morza. Miejscowość ma dobre warunki do uprawiania wszelakich sportów jak jogging, jazda na rowerze, windsurfing, pływanie, siatkówka itp). W sierpniu odbywa sie Savudrija Night z licznymi imprezami

Chorwacja » Istria » Savudrija
Ilona (Wrocław, 2011-11-03) - Średnia ocena: 3.8
Mała, rybacka miejscowość znajdująca się na Istrii. Zdecydowanie dla osób ceniącym sobie ciszę i spokój. Głównym punktem tego miejsce latarnia morska, a ważnym miejsce architektonicznym jest kościół św. Iwana. Samo miasteczko nie jest jakoś bardzo rozrywkowe. Ale są tu bardzo przyjemne, klimatyczne restauracyjki gdzie można spróbować lokalnych specjałów. Duże wrażenie zrobiły na nas przepiękne plaże, choć są one skaliste to nam to w ogóle nie przeszkadzało.

Chorwacja » Istria » Savudrija
Marek (Warszawa, 2011-11-03) - Średnia ocena: 3.1
Mała mieścinka, która niespecjalnie nas oczarowała. Parę restauracji, jakiś sklep z pamiątkami, campingi to jedyne obiekty ożywiające to miejsce. Moim zdaniem dotyczy to również całej Istrii z nielicznymi wyjątkami. Wybrzeże jest dla wielbicieli słońca, lepsze tereny na piesze wycieczki niż rowerowe.

Chorwacja » Istria » Savudrija
Milena (Ząbkowice Śląskie, 2011-11-03) - Średnia ocena: 3.6
Miasteczko na Istrii polozone bardzo blisko Umagu.Mozna stad spokojnie zwiedzic cały półwysep z Pula, Rovinj i innymi ciekawymi miejscami. Bardzo zielone miejsce z duzymi obszarami lesnymi. Zabytków jest mało - kościół św.Iwana i latarnia morska. W miescie jest duzo willi i pensjonatów

Chorwacja » Istria » Savudrija
Adam (Szczawnica, 2011-07-12) - Średnia ocena: 3.8
Miejscowość na Istrii koło Umagu. Blisko jest stąd do Puli (amfiteatr), Vrsaru, Poreca czy Rovinj. Ogolnie Istria lezy najbliżej Polski (a sama Savudrija praktycznie na granicy ze Słowenią) wiec tak jak my mieszkancy Śląska mielismy z Polski przysłowiowy rzut beretem. Miasteczko bardzo zielone, otoczone lasami. Jest tu kościół, zabytkowa brama, a na przylądku Savudrija latarnia morska z XVIII wieku gdzie mozna nawet przenocować.
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl