Otwarcie hotelu czterogwiazdkowego

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan
Trakošćan - We wrześniu otwarcie hotelu o standardzie czterech gwiazdek

We wrześniu 2009 r., w bezpośredniej bliskości Pałacu Trakošćan, w miejscu dotychczasowego hotelu, wybudowanego 45 lat temu i dwukrotnie rozbudowywanego, swoją działalność rozpocznie nowy hotel o standardzie czterech gwiazdek - Coning Trakošćan. Obiekt będzie przeznaczony dla najbardziej wymagającej klienteli, przede wszystkim dla gości biznesowych, którzy w wyjątkowej atmosferze przepięknego Pałacu Trakošćan, drogocennego dziedzictwa zabytkowego, będą mogli organizować spotkania służbowe i biznesowe, kongresy oraz inne zgromadzenia. Ponieważ Trakošćan jest od Zagrzebia, stolicy Chorwacji, oddalony mniej niż godzinę jazdy autostradą i położony jest w bezpośredniej bliskości przepięknego miasta barokowego Varaždin, z pewnością dzięki atmosferze, jakości usług oraz lokalizacji przyciągnie licznych gości.

Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach, z czego każda będzie warta 40 mln kun. W pierwszym, którego zakończenie przewidziane jest na wrzesień bieżącego roku, na fundamentach dotychczasowego hotelu zostanie otwarty nowy, ze 125 pokojami, trzema restauracjami oraz wielką salą, w której mogą być organizowane kolacje dla maksymalnie 350 osób; z tarasem z widokiem na przepiękny pałac, park leśny oraz jezioro. Ponieważ mowa o cennym dziedzictwie zabytkowym, również jego wnętrza przypominać będą gościom bliskość pałacu, którego najstarsze części pochodzą z XIII wieku.

Do dyspozycji gości będzie również wielka sala, basen kryty oraz garaże. Rozbudowane zostaną i urządzone istniejące obiekty sportowe. Równocześnie, dla gości organizowane będą wycieczki, jazda na rowerze, marsze nordyckie, jazda konna i inne usługi dodatkowe.

W ramach hotelu planowana jest budowa centrum wellness. Po jego urządzeniu, w drugiej fazie, planowana jest budowa terenu golfowego oraz kilku bungalowów, usytuowanych z tyłu hotelu, sprawiających wrażenie tradycyjnej wioski zagorskiej, które jednak wewnątrz będą nowocześnie urządzone.


Źródło: CNTB
Zobacz również:
Popularne obiekty
Kraje
Regiony
Miasta
Obiekty w pobliżu
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan » Hotel Trakošćan
Anna (Warszawa, 2012-08-20) - Średnia ocena: 4.2
- czyste i zadbane pokoje - nowy, świeżo wyremonowany obiekt - cisza, spokój, mało ludzi - świetna obsługa - nowoczesny design - wygodne łóżka - malownicza i spokojna okolica niedaleko zamku i jeziora - położenie (idealne miejsce na tranzyt w drodze na południe Chorwacji)

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan » Hotel Trakošćan
Kazik (Olsztyn, 2012-01-31) - Średnia ocena: 4.6
To ładny hotel, który jest przepięknie położony. Posiada naprawdę dobry standard. Hotel jest nowy i z gustem urządzony. Pokoje są dosyć duże i oczywiście czyste. Mają podstawowe wyposażenie i dodatkowo wi-fi w pokoju. Obsługa jest na wysokim poziomie, bardzo kompetentna. Restauracja hotelowa oferuje bardzo duży wybór dań, które równocześnie są smaczne. W hotelu można wykupić zabiegi pielęgnacyjne, można skorzystać z sauny czy też basenu. Warto również udać się na wycieczkę do pałacu na wzgórzu. Ogólnie hotel jest bardzo fajny.

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan » Hotel Trakošćan
Basia (Konin, 2012-01-30) - Średnia ocena: 4.6
Myślę, że jest to dobry 4* hotel. Jest on ładnie położony i nowy. Pokoje są przestronne z ładnym wyposażeniem, były oczywiście bardzo czyste (sprzątała je Pani na bieżąco). Dosyć duża łazienka. Hotel oferuje różne zabiegi w SPA, można też korzystać z basenu. Obsługa jest bardzo kompetentna. Posiłki w restauracji hotelowej zasługują na wyróżnienie, ponieważ były smaczne i urozmaicone (w ciągu naszego pobytu w zasadzie nic się nie powtórzyło). Okolica hotelu jest piękna i warto ją pozwiedzać.

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan » Hotel Trakošćan
Marek (Toruń, 2012-01-27) - Średnia ocena: 4.6
Wielu turystów traktuje ten hotel jako "hotel tranzytowy", a szkoda bo warto tu posiedzieć chwilę dłużej. My byliśmy przez 5 dni i nie skorzystaliśmy ze wszystkich atrakcji. Hotel jest nowy i na prawdę bardzo ładnie urządzony, z pomysłem. Jest piękne SPA i baseny. Pokoje są przestronne i mają podstawowe wyposażenie. Jest oczywiście czysto, na bieżąco sprzątane. Obsługa była na wysokim poziomie, bardzo kompetentna. Posiłki w restauracji były smaczne. W samym mieście Trakoscan jest wart zobaczenia ładny zamek na wzgórzu, który proponuję obejrzeć w tygodniu, bo w weekend było tłoczno.

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan » Hotel Trakošćan
Kamila (Malbork, 2012-01-25) - Średnia ocena: 4.6
Hotel jest bardzo ładny, całkiem nowy. Pokoje są nowocześnie urządzone, przestronne, posiadają internet. Jest bardzo czysto, na bieżąco było sprzątane. Hotel leży na trasie z Polski i było wielu turystów, którzy zatrzymywali się tylko na jedną noc. Posiłki były dobre, nawet urozmaicone. Obsługa miła i kompetentna. Hotel leży w ładnym miasteczku, w którym jest zamek, który warto zobaczyć (ale nie w weekend, bo wtedy jest wielu turystów). W pobliżu zamku jest dużo straganów, sklepików z pamiątkami, restauracji.
Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan
Agnieszka (Kępno, 2012-01-16) - Średnia ocena: 4.1
W Trkoscanie byliśmy w zasadzie przejazdem - zrobiliśmy sobie krótką przerwę w drodze na Kvarner. Jest tu przepiękny pałac, który góruje nad miastem - warto go obejrzeć wraz z muzeum, które znajduje się w podziemiach! Jednak trudno tu znaleźć wolne miejsce parkingowe (my byliśmy w weekend). W pobliżu zamku są liczne sklepy z pamiątkami i knajpki, restauracje. Myślę, że miasto jest warte obejrzenia, tym bardziej, że leży "na trasie".

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan
Jan (Oleśnica, 2012-01-13) - Średnia ocena: 4.0
Trakoscan wybraliśmy jako miejsce postoju/ do zrobienia sobie jednodniowej przerwy w drodze na Dalmację i uważam, że świetnie wybraliśmy. Odpoczywaliśmy w bardzo przyjemnym hoteliku. Mieliśmy też czas na zwiedzenie tej miejscowości. My byliśmy w środku tygodnia, więc nie było tłumów. Zwiedziliśmy pałac na wzgórzu - jest on rzeczywiście przepiękny. W pobliżu pałacu jest dużo restauracji i sklepów. Okolica bardzo ładna.

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan
Jerzy (Zamość, 2012-01-11) - Średnia ocena: 4.0
Miejscowość jest bardzo ładna. Jednak w pobliżu zamku jest dość tłoczno, szczególnie w weekendy i wówczas trudno znaleźć miejsce na parkingu. W tygodniu jest raczej spokojnie. W pobliżu atrakcji turystycznych (głównie przy pałacu) jest sporo knajpek, gdzie można całkiem smacznie zjeść. Trakoscan również świetnie nadaje się na miejsce, gdzie można zrobić sobie przerwę w podróży (np. dla tych, którzy wybierają się na południe Chorwacji). Można połączyć miłe z pożytecznym.

Chorwacja » Chorwacja Środkowa » Trakosćan
Darek (Kraków, 2012-01-05) - Średnia ocena: 4.2
To ciekawa miejscowość z przepięknym pałacem górującym nad miastem. Sam pałac i muzeum, które się w nim znajduje, jest przepiękny. Jednak odradzam przyjazd do Trakoscanu w weekend. Jest tu wtedy bardzo tłoczno i głośno. W pobliżu jest wiele restauracji i sklepów z pamiątkami. Dość trudno o miejsce parkingowe. Warto również zajrzeć do pobliskiej kapliczki.
© 2010 - 2020 Lasty.com.pl