Oferta wyjazdów do Słowenii

Słowenia
Oferta wypoczynku do Słowenii jest bardzo różnorodna - od wypoczynkowych hoteli na wybrzeżu do centrum spa. Na terytorium o powierzchni 20 256 km2 turysta ma wprost nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Od górskich wędrówek poczynając, przez paralotniarstwo, kolarstwo trekkingowe, po huczną zabawę w takt ludowej muzyki i leniwe korzystanie z promieni słonecznych oraz morskiej bryzy. Tak wiele atrakcji na tak małym obszarze sprawia, że Słowenia czerpie z turystyki niemałe dochody. Kraj ten może się pochwalić największym produktem narodowym brutto wśród nowoprzyjętych państw Unii Europejskiej. Z poczatkiem roku 2007 Slowenia weszla do strefy EURO. To świadczy, jak mocny i stabilny gospodarczo jest państwo położone między Alpami Julijskimi a Morzem Adriatyckim. Licząca dwa miliony mieszkańców Słowenia stanowi połączenie trzech klimatów: śródziemnomorskiego na wybrzeżu, kontynentalnego w głębi kraju i alpejskiego na północy. Słoweńcy łączą w sobie słowiańską gościnność, włoską spontaniczność i austriacki porządek. Dumni są z różnorodności ich ziemi, która kryje - dosłownie - prawdziwe skarby natury. Mowa o Jaskini Postojnej (Postojna Jama) i Jaskiń Szkocjańskich wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Dumni są z tętniącej życiem stolicy Ljubljany i jej pięknej starówki, podobnie z nadmorskiego Koperu i Piranugdzie wyczuwa się włoskiego ducha przeszłości w mowie, stylu bycia i kulinarnych przysmakach. Wymienione miasta należały w przeszłości do Republiki Weneckiej. Słowenia, choć niewielka obszarem, atrakcje oferuje na miarę kraju kilkakrotnie większego. Warto naocznie sprawdzić cuda tutejszego krajobrazu, kuchni, architektury i przekonać się o wielkiej serdeczności mieszkańców, którzy usilnie proszą byście nie mylili ich ojczyzny ze Słowacją.
Stolica Słowenii - Ljubljana zalicza się do najmniejszych stolic Europy, jednak przez to nie jest ani odrobinę mniej interesująca. Znak rozpoznawczy miasta to ok. 1000-letni, przepiękny zamek, który zachwyci Cię kaplicą św. Jerzego, a zwłaszcza jej fascynującą pięciokątną wieżą i ślubnym holem. Widok, jaki roztacza się z góry, nie ogranicza się tylko do Ljubljany (przede wszystkim starszej części) i jej okolic (takich jak tajemnicze bagna Barje czy soczyście zielony park Tivoli), ale obejmuje także Alpy. Z zamku udaj się prosto do starej części miasta, położonej niedaleko wzgórza zamkowego i rzeki Ljubljaniki. Tam odkryjesz barokowe oblicze stolicy Słowenii. Będziesz pod wrażeniem przede wszystkim piękna mostu Sustarskiego, uroku Tromostovje (Trzech Mostów) i malowniczości rynku, a to zaledwie nikła część skarbów Ljubljany. Pośród barokowych kamienic bez trudu odkryjesz majestatyczne, pełne przepychu kościoły, choćby takie jak kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy. Twoją uwagę zwróci też przepiękne fontanna dłuta weneckiego rzeźbiarza Francesco Robby, znajdująca się w centrum Targu Mestni. Naprzeciwko niej wznosi się renesansowy ratusz miejski. Ljubljana słynie również z muzeów i galerii. Bez względu na to, której epoki jesteś miłośnikiem, znajdziesz coś dla siebie w Miejskim Muzeum, w Narodowej Galerii Sztuki czy też Galerii Sztuki Nowoczesnej. A jeśli po tych wrażeniach nadal będziesz chciał więcej, spędź wieczór w operze albo idź na koncert do Domu Cankarajeva, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego. Stolica Słowenii jest fascynującym miastem i warto spędzić w nim przynajmniej kilka dni, by odkryć jak najwięcej z jego sekretów.
Pokaż cały opis

Oferta Oferta wyjazdów do Słoweniiwybrzeża obejmuje takie miasteczka, jak Portoroz oraz Izola. Portorož, czyli "Port róż", to idealne miejsce nad morzem dla tych, którzy wakacje postrzegają przede wszystkim jako nieustające pasmo rozrywek. Wspaniałe hotele, pyszne jedzenie w restauracjach, niezliczone bary, sklepy i dyskoteki brzmią jak muzyka dla Twoich uszu? Portorož jest więc idealnym miastem dla Ciebie - zadbane, wygląda luksusowo ze swoją przystanią jachtową, ekskluzywną nadmorską promenadą, ogrodami kwiatowymi i palmami. Po nocnych szaleństwach wspaniały wypoczniesz na rozległej, czystej i piaszczystej plaży, a w tutejszym uzdrowisku Terme Palace masz okazję regularnie brać kąpiele błotne i wodne. Miasto jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią nocne życie, gdyż znajduje się tu jedno z największych kasyn w Europie. Jeśli uda Ci się dostosować do panującej tu atmosfery, Portorož stanie się zabawnym miejscem, gdzie możesz wtopić się w tłum rozbawionych i na wpół rozebranych Słoweńców, Włochów, Austriaków, Niemców i turystów innych narodowości. Wystarczy tylko przyłączyć się do zabawy! Oferta obejmuje m. in. Hotel Barbara, Hotel Lucija, Hotel Histrion, Hotel Neptun, Hotel Vile Park czy Hotel Grand Bernardin.
Izola Oferta wyjazdów do Słoweniito największy port rybacki Słowenii położony na półwyspie Istria w bliskim sąsiedztwie podobnych adriatyckich kurortów- Piranu i Koperu. Początki miasta sięgają czasów Imperium Rzymskiego a jego nazwa miasta pochodzi od słowa wyspa, gdyż jego najstarsza część, początkowo była oderwana od stałego lądu. Dziś połączona jest z nowszą częścią miasta za pomocą wąskiego pasma ziemi. Izola jest niezwykle urokliwym miastem, w którym na każdym kroku widać jeszcze pozostałości jej dawnej świetności. Stare miasto swoją ciekawą architekturą, barwami i plątaniną wąskich uliczek bardzo przypomina włoskie miasteczko portowe. Złota epoka miasta przypada na wieki XV- XVI kiedy Izolą rządziła Wenecja. To właśnie weneckim wpływom miasto zawdzięcza swoją niezwykle atrakcyjną formę. Poza charakterystycznymi, malowniczymi uliczkami ze starymi domami, które można często nazwać klejnotami architektury w Izoli znajduje się wiele interesujących obiektów, takich jak np. XVI- wieczny kościół św. Maura z zabytkową dzwonnicą, otwierający się na port rynek miejski i jego bogato zdobiony ratusz czy odrestaurowany pałac Manzoli w stylu weneckiego gotyku. Najpiękniejszym jednak Oferta wyjazdów do Słoweniizabytkiem Izoli jest pałac Besenghi degli Ughi o przepięknej rokokowej fasadzie, który po prostu trzeba zobaczyć odwiedzając to miasto. Poza cennymi obiektami architektonicznymi kurort ten słynie także ze swojej kuchni i różnorodności serwowanych tu potraw z owoców morza, które nie maja sobie równych w całej Słowenii. Lokalną specjalnością jest ponadto produkcja bardzo cenionej oliwy z oliwek i doskonałego wina. Izola jako popularna i dobrze znana turystom miejscowość wypoczynkowa dysponuje bardzo bogatą gamą rozrywek i możliwości. Jest miastem o atrakcyjnej lokalizacji, niezwykle malowniczym, romantycznym i pełnym uroku. Mogą Państwo skorzystac z naszej oferty - Hotel Belvedere Ville.
Słowenia jast nam znana z wielu uzdrowisk i centrów spa. Zalicza sie do nich m. in. miejscowośc Morawskie Toplice - ta urocza osada w Słowenii jest jednym z częściej odwiedzanych uzdrowisk. Historia miasta zaczęła się 40 lat temu, w źródle geotermicznych wód, kiedy mieszkańcy uświadomili sobie, że taki dar natury będzie korzystny jedynie, gdy sami zadbają o rozwój swojego miasteczka. Moravske Toplice oferują komfort zakwaterowania, relaks, ciszę i spokój. Otoczenie zachwyca swoim czarującym i naturalnym środowiskiem, wspaniała Oferta wyjazdów do Słoweniikuchnią, wytwornymi winami i prawdziwie gościnnymi mieszkańcami. Mając wolna chwilę możemy wybrać się na wycieczkę do Filovi z kolekcją wyrobów garncarskich, Jezioro Bukovniško, czy Bogojina. Pobyt w tej pięknej uzdrowiskowej miejscowości z pewnością zaprocentuje nie tylko zdrowotnie, ale również dostarczy mnóstwo przemiłych wspomnień.
Terme Lendava zlokalizowane jest w miejscu spotkania się trzech krajów - Węgier, Chorwacji i Słowenii. Znajdziesz tu kompletną ofertę turystyczną w jednym miejscu. Baseny odkryte i kryte ze swoją unikalną bogatą w parafinę wodą termalna oraz szeroka gama programów odnowy biologicznej, oferta sportowa, zdrowotna i relaksująca czekają właśnie na Ciebie! Tutejsze restauracje mają do zaoferowania tradycyjne słoweńskie potrawy, jak również kuchnie krajów sąsiednich. Początki Uzdrowiska Lendava są dość niecodzienne, a jego wody zdrowotne są wyjątkowe, Europa posiada tylko dwa takie źródła. Zostały one odkryte zupełnie przez przypadek w latach sześćdziesiątych XX wieku podczas wydobywania ropy naftowej w Prekmurje niedaleko Lendavy. Uzdrowisko Lendava reprezentuje połączenie bogatych właściwości naturalnych i kulturowych. Tutejszy klimat Oferta wyjazdów do Słoweniijest łagodny, znajdziemy tutaj chronione bociany gnieżdżące się na kominach jak również mamy okazję skorzystać z kulturalnej oferty 800- letniego miasta Lendava, ze swoją bogatą historią, ciekawym folklorem i interesującą etnografią. Duża liczba turystów przybywająca z całego świata sprawia, że atmosfera jest przemiła, a różnorodne potrzeby spotykają się z przyjazną akceptacją. Będąc w Lendavie warto zwiedzić przede wszystkim zamek, Kaplicę pod wezwaniem św. Trójcy w Turnišče, muzeum Lendavske Gorice, galerię sztuki, czy kościół w Bogojina zaprojektowany przez Jože Plečnik.
Uzdrowisko Terme Radenci to słoweński kurort, który rozwinął się dzięki naturalnym wodom mineralnym. Leży na skraju Kotliny Panońskiej, w pięknej, zielonej okolicy, z rozciągającymi się łanami pszenicy i winnymi wzgórzami. Terme Radenci leży na wysokości 208 metrów, niedaleko granic z Austrią, Chorwacją i Węgrami. Wodny świat ekscytujących różnorodności z krytym i odkrytym basenem z wodą normalną i termalną czeka na Ciebie! Masz tu możliwość zrelaksowania się w otoczeniu nietkniętego naturalnego środowiska, z widokiem na winnice i małe wioseczki. To właśnie Oferta wyjazdów do Słoweniitutaj możesz cieszyć się wodospadami, wspaniałymi efektami podwodnych masaży oraz wirów, sauny, prewencyjnymi leczniczymi terapiami lub leczeniem w Centrum Piękna Ayurveda. Dzięki lokalizacji uzdrowiska masz łatwy dostęp do znanych kulturalnych miejsc, jak również możesz rozkoszować się różnorodnością krajobrazu Pomurje.
Ptuj to najstarsze miasto Słowenii, położone nad rzeka Drawa. Miasto składa się z dwóch części - starej i nowszej, która jest położona za rzeką. Ptuj> był osadą już za czasów rzymskich, przed 100 rokiem naszej ery. W X wieku został założony zamek, w tym też wieku Ptuj otrzymał prawa miejskie. Chociaż niektóre budowle należące do zespołu zamkowego pochodzą z XII w., twierdza jest mieszanką stylów dominujących od XIV do XVIII w. Na trzech otoczonych krużgankami piętrach rozmieszczono zbiory Pokrajinskiego Muzeja Ptuj (Ptujskie Muzeum Regionalne). Ptuj był siedzibą dwóch zakonów - franciszkanów i dominikanów. Zwiedzanie miasta najlepiej rozpocząć zostawiając samochód za rzeką na parkingu i przechodząc przez rzekę wąskim mostkiem dla pieszych. Przyjemność sprawia już samo chodzenie uliczkami, na których znajdują się budowle z różnych okresów. Część miasta wyłączona jest z ruchu Oferta wyjazdów do Słoweniiulicznego. Główną uliczką jest Presernova Cesta dochodząca do Slovenski Trg, przy którym znajduje się stary ratusz. W centralnym miejscu Slovenskiego Trgu mieści się kompleks kamienic z XVI i XVII wieku, a wśród nich barokowy Stary Ratusz, Dom Rektorski oraz Dom Ljutomera.
W południowo - wschodniej części Słowenii, niedaleko miejscowości Novo Mesto, zlokalizowane jest uzdrowisko Smarjenske Thermal Spas - zielona oaza spokoju. Lokalne wody termalne odkryto tu 200 lat temu, mają one pozytywny wpływ na nasze ciało i duszę. Miasteczko oferuje spokojną okolicę, czyste powietrze, łagodny, alpejski klimat, gdzie można się zrelaksować i odpocząć. Smarjeske Toplice specjalizują się w zabiegach, które udoskonalają jakość życia każdej osoby. Stres, nadwaga, wczesne starzenie się, niezadowolenie z wyglądu swojej skóry - to tylko kilka problemów, które można rozwiązać w tym miejscu. Otoczenie uzdrowiska jest szczególnie interesujące, polecane są wycieczki rowerowe, wycieczki piesze wśród malowniczych wzgórz. Miejscem wartym odwiedzenia jest znikające jezioro - Jezioro Cerknica. Kiedy dzieci mogą nie być olśnione różnymi zdrowotnymi zabiegami, miniaturowa kolejka zabierze je podziemnymi, tunelami i grotami Jaskini Dostojna Oferta wyjazdów do Słoweniina bardzo interesującą wycieczkę. Smarjenske Topliceoferują również takie atrakcje jak, korty tenisowe, stoły tenisowe, mini golf, wypożyczalnię rowerów, boisko sportowe, a nawet boisko do siatkówki plażowej. Warto również zorganizować sobie wycieczkę nad rzekę Krka, do Nove Mesto, zamku w Otocac oraz inne bardzo interesujące miejsca. Oferta obejmuje Hotel Vitarium.
Otocec jest znanym miasteczkiem ze swojego romantycznego zamku, usytuowanego na małej wysepce, na środku rzeki Krka. Oferuje również wiele atrakcji dla swoich turystów. Oprócz różnych obiektów sportowych, miasteczko ma do zaproponowania spacery pośród Parku Zamkowego i pobliskich lasów. Można tam spędzić wolny czas pływając łódką na rzece Krka, łowiąc, czy po prostu relaksując się szumem wody spokojnie płynącej przez zapory. Jeżeli jesteś entuzjastą golfa, lub chcesz nim zostać, w pobliżu zamku znajduje się pole golfowe, gdzie możesz spokojnie trenować swoje umiejętności. Dla tych, którzy uwielbiają rozrywkę, miasto proponuje restaurację Tango, która oprócz pysznej kuchni oferuje parkiet i muzykę na żywo, jak również dyskotekę i kasyno. Otocec odległy jest o 6 km od Nove Mesto i leży w połowie drogi między Ljubljaną i Zagrzebiem. Sprawia to, że miasteczko jest świetnym punktem wyjścia do rozpoczęcia wycieczek. Do oferty należy Hotel Sport - usytuowany na małej wysepce, na rzece Krka; 6km od miejscowości Nove Mesto.
Terme Dolenjske Toplice w Słowenii szczycą się bogata tradycją, są jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie. Gorące źródła i przyjemne otoczenie malowniczych winnic, rosnących wzdłuż doliny rzeki Krka zainteresowały już niejednego turystę. Gorące źródła są nieznacznie zmineralizowane, ich temperatura jest równa temperaturze ciała, więc wpływają kojąco na nasze zdrowie. Wody termalne są najbardziej odpowiednie do leczenia schorzeń reumatycznych oraz chorób ginekologicznych. Świetnie wykwalifikowany personel i nowoczesne urządzenia umożliwiają wczesne wykrycie osteoporozy i złagodzenie tej choroby. Wellness Centre Balnea, znajdujące się na przedmieściach pięknego parku w Dolenjskie Toplice, to królestwo wzmacniających kąpieli, rewitalizujących masaży oraz odżywczych saun. To właśnie tutaj masz szansę, samodzielnie lub pod opieką ekspertów ze specjalnie dla Ciebie przygotowanych programów, odnowić swoje siły, dodać energii i nastroić się pozytywnie do codzienności. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo zakwaterowac się w Hotelu Kristal.
Do naszej oferty zaliczają się również hotele tranzytowe - na terenie Słowenii mogą Państwo wykupic pokój w hotelu Jama w miejscowości Postojna - leży w zachodniej Słowenii, w dolinie rzeki Pivki, u podnóża góry Sovič (677 m.). Miasto rozsławiła jedna z najpiękniejszych jaskiń na świecie - Postojnska Jama, której łączna długość korytarzy sięga 27 km. Wędrówka po nich przypomina poznawanie krainy jak z bajki. Mnożą się tu zadziwiające formy skalne. Wielometrowe żółto-beżowo-pomarańczowe nacieki, zwieszające się ze stropów tysiące stalaktytów o najrozmaitszych formach, kształtach i kolorach, wyrastające z ziemi ogromne stalagmity, przezroczyste skalne kurtyny na zawsze zapadną Ci w pamięć. Okolice Postojny obfitują w jaskinie i cuda natury. 4 km od Postojny znajduje się urzekająca Pivka Jama. Kolejną atrakcją jest Predjamski zamek, który został wbudowany w skałę i połączony siecią korytarzy z jaskinią znajdującą się bezpośrednio pod nim. Jego widok zapiera dech w piersiach! Inne pobliskie jaskinie - Otośka Jama, Ćrna Jama oraz Planinska Jama - to także miejsca warte Twojej uwagi. Postojna to prawdziwy raj dla miłośników podziemnych wędrówek, a ci, którzy do tej pory tego nie próbowali, po pobycie w Postojnie staną się prawdziwymi zapaleńcami takich wycieczek!
Zobacz również:
Popularne obiekty
Kraje
Regiony
Obiekty w pobliżu
Hotel Belvedere Ville Hotel Belvedere Ville od 31.00 € / 31.00 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet. Ośrodek oferuje: Odległość: 900 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): skalista, betonowa, trawiasta. Wyposażenie pokoi: Muzyka na żywo; tańce. Do dyspozycji gości: Mini golf; korty... Grand Hotel Portorož Grand Hotel Portorož od 78.57 € / 78.57 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja w godzinach 19:00 - 21:30, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:30 . Ośrodek oferuje: Odległość: 150 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): żwirowa, betonowa; leżaki na plaży (płatne); parasole na plaży... Hotel Mirna Hotel Mirna od 62.86 € / 62.86 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet. Ośrodek oferuje: Odległość: 250 m; tekstylna. Wyposażenie pokoi: Animacje dla dzieci. Do dyspozycji gości: Fitness center, basen kryty (rodzaj wody: słodka), woda podgrzewana, basen... Hotel Slovenija Hotel Slovenija od 74.00 € / 74.00 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet. Ośrodek oferuje: Odległość: 100 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): betonowa, trawiasta; wypożyczalnia sprzętu wodnego (narty wodne, banany); boisko do siatkówki na plaży; plac zabaw dla... Hotel Riviera Hotel Riviera od 68.43 € / 68.43 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, obiadokolacje w formie bufetu w godzinach 19:00 - 21:00, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:00 . Ośrodek oferuje: Odległość: 150 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): piaszczysta, betonowa,... Hotel Orel Hotel Orel od 27.14 € / 27.14 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:00 . Wyposażenie pokoi: Animacje dla dorosłych. Do dyspozycji gości: Basen kryty w pobliżu, basen odkryty w pobliżu (rodzaj wody: słodka), leżaki przy basenie,... Hotel Vile Park Hotel Vile Park od 33.00 € / 33.00 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:00 . Ośrodek oferuje: Odległość: 100 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): żwirowa, betonowa; leżaki na plaży (płatne); parasole na plaży (płatne); wypożyczalnia... Hotel Neptun Hotel Neptun od 69.57 € / 69.57 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:00 . Ośrodek oferuje: Odległość: 200 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): żwirowa, betonowa, trawiasta; leżaki na plaży (płatne); parasole na plaży (płatne);... Hotel Barbara Hotel Barbara od 31.57 € / 31.57 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja, śniadanie bufet w godzinach 07:00 - 10:00 . Ośrodek oferuje: Odległość: 350 m; tekstylna; rodzaj plaży (podłoże): piaszczysta, betonowa, trawiasta; leżaki na plaży (płatne); parasole na plaży (płatne);... Hotel Trst Hotel Trst od 49.00 € / 49.00 PLN Położenie: Śniadanie; obiadokolacja; obiad; kolacja, kolacja kilka dań do wyboru z karty w godzinach 19:00 - 21:30 , obiad kilka dań do wyboru z karty w godzinach 12:00 - 14:00 , obiadokolacje kilka dań do wyboru z karty w godzinach 19:00 -...
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Słowenia » Alpy Słoweńskie » Maribor » Hotel Orel
Arek (Wroclaw, 2012-10-26) - Średnia ocena: 4.3
Nasza specjalizacja: Sprzątanie firm Wrocław, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Działając na rynku usług od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - zapewnimy Cię przy tym o jakości naszych usług.

Słowenia » Primorje » Portorož » Hotel Lucija
Anita (Nowy Wiśnicz, 2012-10-12) - Średnia ocena: 4.6
Fajniejszy niz w katalogu . Fajne miejsce , czysto. Dobra baza wypadowa .

Słowenia » Primorje » Portorož » Grand Hotel Bernardin
Ewa (Tarnowskie Góry, 2012-09-26) - Średnia ocena: 5.0
Piękny hotel przy samej plaży, małe portowe miasteczko do spacerów i zwiedzania. Jedzenie urozmaicone, obsługa miła, wszędzie widoczny wysoki standard 5*.

Słowenia » Primorje » Portorož » Hotel Vile Park
Lila (Wrocław, 2012-08-01) - Średnia ocena: 4.2
Vile Park znajduje się w dużym kompleksie hotelowym wraz z hotelem Historion (4 gwiazdki). Mają wspólną restaurację, kompleks basenów, plażę, parking itp. Mimo wielkiej liczby turystów, spokojnie można znaleźć miejsce dla siebie w różnych strefach (posiłki, odpoczynek, rozrywka). Kompleks usytuowany jest na końcu Portoroż, z którego prowadzi długa promenada do urokliwego Piranu. Z parkowaniem nie ma problemu, jest mnóstwo bezpłatnych miejsc parkingowych na terenie miasteczka hotelowego, jak również wiele miejsc odpłatnych na ulicach Portoroż. Personel bardzo przyjazny, reaguje na potrzeby swoich klientów. Obsługa codziennie zmienia ręczniki i sprząta pokój. Standart pokoju jest bardzo średni, ale jest wszystko, co potrzebne na wakacjach oprócz minibaru i klimatyzacji. Można jednak wynająć lodówkę za 5 euro/doba. Pokoje mają powierzchnię odpowiednią dla pary dorosłych, ale z dostawką jest już ciasno. Na miejscu jest biuro podróży oraz istnieje możliwość wynajęcia roweru lub samochodu. W kompleksie jest sporo sklepików, barów, restauracji i nie ma potrzeby chodzić na zakupy do dosyć oddalonego centrum miasta. W samym Portoroż nie ma nic ciekawego, dlatego warto wybrać Vile Park jako bazę do nocowania i plażowania, a smaki potraw i uroki architektury poznawać w Piranie. ________________________________________

Słowenia » Primorje » Izola » Hotel Belvedere Ville
Artur (Brzozów, 2012-05-27) - Średnia ocena: 4.0
dobra baza wypadowa do zwiedzenia Słowenii, oraz wycieczki do Włoch, bardzo dobre jedzenie, pokoje wystarczające dla 2+2

Słowenia » Primorje » Portorož » Hotel Lucija
Paulina (Rzeszów, 2012-04-20) - Średnia ocena: 4.7
Hotel jest fajny chyba pod każdym względem. Jest świetnie położony, co nawet widać na zdjęciach. Blisko jest do prywatnej plaży, która jest oczywiście czysta i z łagodnym zejściem do wody. W okolicy są liczne restauracje i sklepiki. Pokoje w hotelu są bardzo przestronne, ładnie urządzone. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Jedzenie było smaczne, urozmaicone, był duży wybór posiłków. Hotel jest wart polecenia!
Słowenia » Primorje » Izola
Agnieszka (Bielsko-Biała, 2012-09-13) - Średnia ocena: 4.7
Świetna baza wypadowa do zwiedzania Słowenii, która zachwyca. doskonałe miejsce do wypadu do Włoch lub Chorwacji

Słowenia » Alpy Słoweńskie » Gozd Martuljek
Tadeusz (Frombork, 2012-04-16) - Średnia ocena: 2.9
Gozd Martuljek jest bardzo spokojną miejscowością. W zasadzie nic się tu nie dzieje. Jest mało restauracji czy sklepów, do których można wyjść. Okolica za to jest bardzo ładna, zielona - warto ją zwiedzać pieszo. Miejscowość jest raczej dla starszych osób, a nie dla młodych, bo nie ma tu co robić. Ewentualnie można pojechać do Kranskiej Gory, bo tam zdecydowanie więcej się dzieje.

Słowenia » Alpy Słoweńskie » Gozd Martuljek
Janusz (Frombork, 2012-04-11) - Średnia ocena: 2.8
Miejscowość ta jest bardzo spokojna, niewiele się tu dzieje. Okolica jest bardzo ładna, zielona i cicha. W centrum miasteczka jest raptem kilka restauracji i sklepików. Nie ma co liczyć na wieczorną rozrywkę. Ewentualnie można pojechać do pobliskiej Kransjkej Gory, gdzie odwrotnie - życie rozrywkowe wręcz tętni.

Słowenia » Alpy Słoweńskie » Gozd Martuljek
Karol (Gdańsk, 2012-04-03) - Średnia ocena: 2.9
Jest to spokojna miejscowość położona niedaleko Kranskiej Gory. Tutaj niewiele się dzieje, jest bardzo spokojnie. W centrum miasta jest kilka knajpek i sklep. Wieczorami nie ma gdzie wyjść. Można ewentualnie podjechać do Kranskiej Gory i tam rzeczywiście są atrakcje, są restauracje z dobrym jedzonkiem, są stoki narciarskie, można wypożyczyć sprzęt.

Słowenia » Alpy Słoweńskie » Gozd Martuljek
Krzysiek (Grudziądz, 2012-03-29) - Średnia ocena: 2.5
Jest to bardzo spokojna miejscowość. Warto tu przyjechać aby w pełni wypocząć. Okolica jest urocza, bardzo zielona; zachęca do spacerów. W centrum miasteczka niewiele się dzieje, jest niedużo restauracji i sklepów - wieczorami nie ma gdzie wyjść. Warto pojechać do leżącej niedaleko Kranskiej Gory, w której zdecydowanie więcej się dzieje.

Słowenia » Alpy Słoweńskie » Gozd Martuljek
Karol (Jasło, 2012-03-21) - Średnia ocena: 2.8
Jest to baaaaaardzooooo spokojna miejscowość. Nic się tutaj nie dzieje. Jest to raczej miejsce dla osób starszych, a nie dla młodych. Niewiele się tu dzieje; nie ma gdzie wyjść. Okolica jest z kolei bardzo ładna i zielona. Niedaleko jest położona Kranska Gora - tu zdecydowanie więcej się dzieje.
© 2010 - 2019 Lasty.com.pl