Nowy wygląd apartamentów w Kukljicy

Chorwacja » Dalmacja » Ugljan
Wyspa Ugljan - Nowy wygląd apartamentów w Kukljicy

Apartamenty ośrodka turystycznego Zelena Punta w Kukljicy na wyspie Ugljan niedawno zostały odnowione, na co zostało przeznaczone 28 milionów kun. Pierwsza faza rekonstrukcji ośrodka apartamentowego położonego na ponad 65 000 metrach kwadratowych na półwyspie w lesie sosnowym objęła odnowę i wyposażenie 132 apartamentów z dodatkowymi obiektami. W drugiej fazie odnowy dobudowane zostaną nowe obiekty hotelowe i apartamentowe z wieloma atrakcjami rekreacyjnymi i ofertą turystyczną, a wartość robót w tej fazie oceniana jest na około 120 milionów kun.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Ugljan
Marek (Gliwice, 2012-03-06) - Średnia ocena: 2.7
Ugljan jest małą wioską na małej wyspie o tej samej nazwie. Ma dobre połączenie promowe z lądem do Zadaru (mały odcinek). W samym miasteczku niewiele się dzieje. Jest mało sklepów i restauracji, więc na rozrywkę nie ma co liczyć, ponieważ jest tu tylko jeden klub. Wzdłuż plaży jest deptak/promenada. Na samej plaży jest możliwość uprawiania sportów wodnych. Warto wydostać się jednak na ląd i zwiedzić pobliskie miejscowości np. Trogir czy Split albo Park Narodowy Krka z wodospadami.

Chorwacja » Dalmacja » Ugljan
Janusz (Nałęczów, 2012-02-18) - Średnia ocena: 4.2
Sama wyspa bardzo ładna, plaże typowo chorwackie a do tego nieco bardziej górzysta od okolicznych wysepek. W miasteczku Ugljan sklepy, restauracja, siatkówka, dyskoteka w weekendy - szaleństwa nie ma ;) Do portu w Preko około 10 minut jazdy, dość blisko na Kornati. Można tez zrobić dalsze wypady do Zadaru, Sibenika, wodospady Krka. Polecam.

Chorwacja » Dalmacja » Ugljan
Patrycja (Września, 2011-11-29) - Średnia ocena: 4.2
Ugljan jest miasteczkiem na wyspie o tej samej nazwie. Ma dobre polaczenie promowe z Zadarem do ktorego mamy tylko 17 km. Warto tez zwiedzic Sibenik i Trogir. Przewazaja plaze zwirowe ale spotkac mozna równiez piaszczyste i kamieniste. Wzdłuz morza jest dlugi deptak a na plazy duze mozliwosci uprawiania sportów:piłka plazowa, wynajem łodzi, nurkowanie, rowery wodne itp.

Chorwacja » Dalmacja » Ugljan
Tomek (Sandomierz, 2011-07-15) - Średnia ocena: 4.1
Miejscowść na wyspie Ugljan. Ma nieduzy port z promenadą, bardzo ładne piaszczyste plaże,sporo punktow gastronomicznych z lokalnymi specjałami. Jest to swietne miejsce dla rodzin z dziecmi na spędzenie spokojnych rodzinnych wakacji. Nasza 4-letnia córka czuła się jak nad Bałtykiem z tą różnica zew Chorwacji bylo duzo cieplej:-)
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl