Nowe inwestycje na Dugim otoku

Chorwacja » Dalmacja » Božava
Božava - Nowe inwestycje na Dugim otoku

Kompleks turystyczny w Božavie na Dugim Otoku niedługo przekształci się w wielki plac budowy, ponieważ inwestorzy ze Słowacji planują zainwestowanie nawet 40 milionów euro w nowe obiekty i atrakcje. Planowana jest budowa nowego hotelu i wielu obiektów dodatkowych, jak basen kryty i odkryty i odnowa istniejących obiektów. W ten sposób powstanie czterogwiazdkowy kompleks turystyczny.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Božava
Robert (Katowice, 2011-10-25) - Średnia ocena: 3.7
W Chorwacji byliśmy już czwarty raz (wcześniej wyspa Vis, Ciovo oraz Baska na Krk). Tym razem Bozava .Zawsze staramy się wybiera spokój i w miarę piaszczyste plaże. Nie lubimy plaż gdzie trzeba używać butów. A na plaży Saharun piasek piękny, łagodne zejście do morza, mało ludzi (jak na sierpień), cała rodzinka zadowolona.

Chorwacja » Dalmacja » Božava
Adrianna (Katowice, 2011-10-17) - Średnia ocena: 5.0
Božava to małe miasto i port na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Bardzo ładna miejscowość. Miejscowość pobliżu wyspy Zverinac i słynnej plaży rozliczenia Soline s Saharun, jeden z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem.Na plaży masa dodatkowych udogodnień, takie np.koktail bar i boisko do siatkówki plażowej, więc można też aktywnie spędzić czas na plaży. Piękna rośliność, piękne widoki, piękne morze. Cudne wakacje mieliśmy.

Chorwacja » Dalmacja » Božava
Tomek (Toruń, 2011-10-17) - Średnia ocena: 3.9
Jeśli chodzi o Chorwację to jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami wysp. Przede wszystkim tych wysp że tak powiem z poza pierwszej dziesiątki. Oczywiście Korcula, Krk czy Hvar są piękne ale wolimy te mniej znane, takie jak np właśnie Dugi Otok, wyspa długa i wąska. Mieszcząca się na jej północnym brzegu Bozava jest chyba najbardziej obleganą miejscowością na wyspie. nie jest to wielki kurort, ale nawet sporo się dzieje, dobre miejsce dla aktywnych, dobre dla nurków i dobre dla tych którzy cenią sobie otoczenie pięknej przyrody oraz spokojniejszy wypoczynek.

Chorwacja » Dalmacja » Božava
Tymoteusz (Kartuzy, 2011-06-28) - Średnia ocena: 3.7
Niedużo miejscowość niedaleko Zadaru. Fajne miejsce dla lubiacych sporty:korty tenisowe, wynajem skuterów, wynajem rowerów, wynajem łodzi, szkoła nurkowania, sporty wodne, trasy spacerowe itp. W centrum znajduje sie jedyny klub nocny z całkiem fajna muzyką, oprócz tego jest kilka lokali z jedzeniem-polecam tradycyjne chorwackie tawerny. W okolicy rezerwat i park narodowy. W czasie pobytu zwiedziliśmy pobliskie wyspy, wzielismy tez udzial w wieczorku rybackim - na prawde ciekawe.
© 2010 - 2024 Lasty.com.pl