Grand Hotel Lopud

Chorwacja » Dalmacja » Lopud
Lopud - Po Lafodiji odnowiony zostanie też Grand Hotel Lopud

Włoska firma Marazzi grupa, która niedawno odnowiła hotel Lafodia na Lupudzie, zainteresowana jest inwestycją w odnowę jeszcze jednego obiektu na tej samej wyspie, Grand Hotelu Lopud, który jest własności firmy Atlantska plovidba. Chodzi o zaniedbany, nieczynny obiekt, który Atlantska plovidba kupiła w 2005 roku z planem odnowy i rekonstrukcji na boutique albo klub hotel o wysokim standardze z 65 pokojami. Przy pomocy partnera strategicznego z Włoch realizacja tego projektu jest bardzo prawdopodobna.

Atlatnstka plovidba jest właścicielem większościowym dwóch hoteli w Dubrowniku, Hilton Imperial Dubrovnik i Hotelu Lapad, a Marazzi grupa jest właścicielem Lafodiji.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Dalmacja » Lopud
Irek (Regimin, 2012-01-05) - Średnia ocena: 3.8
Lopud jest małą wysepka polozona koło Dubrovnika. Mozna sie na nia dostac łądzia ktora kursuje 3 razy dziennie z Dubrovnika. Po wyspie mieszkancy poruszaja sie głownie rowerem, samochodow praktycznie nikt u nie uzywa. Główna atrakcją są plaże, długi deptak wokół zatoki i park z kamiennymi lwami. Wyspa jest bardzo obfita w roslinnosc np. palmy, ma wiele ciekawych tras spacerowych. Miejsce jest ciche i spokojne

Chorwacja » Dalmacja » Lopud
Danka (Nowy Targ, 2011-12-02) - Średnia ocena: 4.2
Wyspa Lopud znajduje się między półwyspem Peljesac a Dubrovnikiem. Jest to idealne miejsce na wypoczynek w ciszy i spokoju, z dale od zgiełku duzych miast i tłumów ludzi.Są piękne krajobrazy i cudowna przyroda, nie tknięta przez człowieka, co sprawia że można w tym miejscu naprawdę się wyciszyć. Duża zaleta to jedna z ładniejszych plaż jakie widziałam. Uważam, że warto wybrać się do tego miejsca i zachwycić tym miejscem tak jak my.

Chorwacja » Dalmacja » Lopud
Wiktor (Pabianice, 2011-11-22) - Średnia ocena: 3.9
Jest to wioska leżaca na wyspie o tej samej nazwie w poblizu Dubrovnika, nieduza bo ok. 4 km kw. Ludzi tu praktycznie nie widac moze dlatego ze wyspe zamieszkuje niewiele ponad 200 osób. Zdecydowanie jest to miejsce dla osób chcacych spedzic wakacje "na bezludnej wyspie". Lopud lezy w zatoce, ma plaze z drobnym bialym piaskiem i płytka wodę. Jest tu kilka sklepów i restauracji. Otoczenie miasta skalisto-górzyste, ale miejscami znajdziemy rafy. i mały port. Wokół mnóstwo sródziemnomorskiej i róznorodnej roślinnosci

Chorwacja » Dalmacja » Lopud
Marianna (Mińsk Mazowiecki, 2011-07-04) - Średnia ocena: 3.6
Miasteczko na małej wyspie Lopud z niewielkim portem. Z wyspy mozna sie bezposrednio dostac promem do Dubrovnika. Moim zdaniem jest to jedno z ladniejszych miejsc w Chorwacji - typowa środziemnomorska roślinnosc, palmy,cytrusy, kamienne domy, łagodny klimat, ze wszystkich stron morze. Plaze głownie kamieniste i zwirowe. Widzielismy tylko dwa hotele, przewazaja kwatery prywatne i pensjonaty.
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl