ACI Sailing Center Cres

Chorwacja » Kvarner » Cres
Żeglarstwo - idealne dla programów indywidualnych i team building oraz regat

Dla tych, którzy pragną żeglować albo chcieliby tę przyjemność oferować swoim partnerom biznesowym, zorganizować regaty lub uczyć się żeglarstwa, od tej pory w Chorwacji jest partner, który przez cały rok będzie gotowy spełnić ich życzenia. Na wyspie Cres niedawno otwarty został ACI Sailing Center Cres, który miłośnikom morza i wiatru daje możliwość opanowania umiejętności żeglarstwa sportowego i rekreacyjnego, a przy tym dobrej zabawy i podziwiania akwenu wokół Cresu i jedynego w swoim rodzaju klimatu wyspiarskiego. Dla gości przygotowano 20 programów przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, łącznie ze szkołą żeglarską, program dla nastolatków, jak również program morskiej biologii i programy przygodowe. Fachowcy z ACI Sailing Cetner, który należy do systemu ACI Marin, organizują również ciekawe programy team-building, w których żeglowanie uzupełniane jest innymi atrakcjami i w ten sposób w jedyny w swoim rodzaju program będą wkomponowane indywidualne życzenia każdego partnera biznesowego. Programy o fantazyjnych nazwach, jak Sunset, Full Moon, Sunrise Sailing i podobne, obok żeglowania zawierają również szereg atrakcji - zwiedzanie przepięknych wysp Cres i Lošinj, ich bogatej historii, zwyczajów oraz atrakcji przyrodniczych.

ACI Sailing Center znajduje się w nowym budynku ACI mariny Cres, która jest jedną z najpiękniejszych i najlepiej wyposażonych nad Adriatykiem. W jej skład wchodzi osiem nowoczesnych apartamentów. Wszystkie programy ACI Sailing Centre Cres realizowane są przez flotę 12 jednakowych żaglówek regatowych Jeanneau One Design 35 (JOD 35), na których do tej pory pływali najlepsi światowi żeglarze Russell Coutts, Dean Barker, Chris Dickson, Bertrand Pacé, Paolo Cian i wielu innych podczas ACI Match Race Cup. Jednak duch rywalizacji w poskramianiu wiatru dzięki profesjonalnej organizacji ACI Sailing Centar Cres obudzi się we wszystkich, którzy zdecydują się na takie wyzwanie.


Źródło: CNTB
Opinie i wspomnienia
Obiekty
Miejscowości
Chorwacja » Kvarner » Cres
Kinga (Raciąż, 2012-01-05) - Średnia ocena: 4.0
Cres jest całkiem spora miejscowością, lezy na wyspie o tej samej nazwie. Mozna sie stad dostac na wyspę Rab czy Krk. Cres ma ładne plaże, porcik dla łodek/jachtów i przystań po ktorej można spacerować. Na pewno trzeba zobaczyc polozone niedaleko miasta Jezioro Vransko-zbiordnik ze słodką wodą. Cecha charakterystyczną Cres-u jest ruch pieszy, nie mozna sie tu poruszac samochodem.

Chorwacja » Kvarner » Cres
Grażyna (Tarnów, 2011-12-02) - Średnia ocena: 3.9
Miasteczko Cres znajduje się na wyspie o tej samej nazwie. Dla miłośników zwiedzania jest to idealne miejsce, polecam. Warto zobaczyć trzy miejskie bramy z czasów weneckich., jest tu także przepiękny XV wieczny pałac, w którym teraz znajduje się muzeum. Bardzo podoba mi się placyk z fontanną przy samej marinie, gdzie znajduje się XVIII wieczna dzwonnica. Są tu przyjemne knajpki, gdzie można usiąść i wypić sobie popołudniową kawę.

Chorwacja » Kvarner » Cres
Małgorzata (Elbląg, 2011-09-13) - Średnia ocena: 3.2
Podróż minęła nam bardzo szybko. Fantastyczne i dobrze oznakowane drogi, umożliwiły nam bardo sprawne dotarcie na wsypę (prom).Pomimo zmęczenia przespacerowaliśmy się po miasteczku, które od razu nas urzekło nas swoimi wąskimi, kamiennymi uliczkami oraz malutkim ryneczkiem. Każdego dnia chadzaliśmy na pobliską plażę. Była to typowa kamienista plaża.Podczas pobytu na wyspie mieliśmy okazje zobaczyć delfinarium. Dowiedzieliśmy się tam, że delfiny są wizytówką tej właśnie tej wyspy.
© 2010 - 2022 Lasty.com.pl